3D panorámy a virtuálne prehliadky

Ponúkate služby v oblasti realít, predaja nehnuteľností a chceli by ste upútať, a klientovi umožniť doslova preniesť sa do Vami ponúkaného objektu?

Chcete autenticky propagovať svoje reštauračné zariadenie, hotel, bar alebo klub?

Prípadne zviditeľniť atraktívne miesta, kultúrne pamiatky, zábavné parky a nákupné centrá?

My, ako jedna z mála spoločností, Vám ponúkame vytvorenie 3D vizualizácie Vášho objektu, vrátanie prispôsobenia a začlenenia do webových stránok a prezentačných materiálov.

Nasnímanie Vášho objektu prebieha v rámci jedného dňa prostredníctvom nášho skúseného fotografa a kvalitnej technológie s vysokým rozlíšením. V prípade, ak je spracovávaných viacero objektov, doba spracovania môže úmerne narásť od počtu objektov, ich náročnosti a pripravenosti.

Následne prebieha spracovanie nasnímaných materiálov v grafickom štúdiu, ich úprava a tvorba vizualizácie na mieru, ktorá môže byť obohatená interaktívnymi hotspotmi (prechodové body), ktoré umožňujú prechod medzi jednotlivými miestnosťami a objektmi, rovnako aj o mapku prípadne pôdorys, ktorý prehľadne zobrazuje interaktívne body.

V rámci komplexnosti ponúkaných služieb, môžete využiť služby našich fotografov a grafikov pre vytvorenie rôznych prezentačných snímok, prospektov a katalógov.
Neváhajte nás kontaktovať s Vašou špecifikáciou o vypracovanie cenovej ponuky.

Ďalšia služba

Logá, navštívenky, pozvánky a pohľadnice


Inovatívne a kreatívne riešenia Vašich projektov