Logá, navštívenky, pozvánky a pohľadnice

Ste začínajúca spoločnosť a potrebujete aby Vašu činnosť reprezentovalo jedinečné logo, navštívenky, alebo aby Vaša firemná korešpondencia pôsobila profesionálnym dojmom ?

Pre Vašu spoločnosť vieme navrhnúť pútavý logotyp, s ktorým sa budete môcť prezentovať celému svetu. Vypracované logo nielenže obdržíte v bežných zdrojových súboroch, ale taktiež Vám bude vypracovaný Logomanuál, pomocou ktorého bude presne definované použitie Vášho loga – vymedzené farebné škály, veľkosti, ochranné zóny.

Pri akomkoľvek pracovnom stretnutí budete potrebovať navštívenky – vizitky. Tie vytvárame plnofarebné s dosadením nami vytvoreného loga, prípadne Vami dodaných podkladových materiálov.

Určite oceníte službu návrhu hlavičkových papierov s motívom Vašej spoločnosti. Nielenže bude Vaša korešpondencia bude vzbudzovať vyšší dojem u Vašich partnerov, ale už samotná hlavička dokumentu bude nenútene prezrádzať informácie o zameraní Vašej spoločnosti.

Individuálne ponúkanou službou je tvorba pozvánok a pohľadníc pre rôzne príležitosti (svatby, firemné stretnutia, pracovné veľtrhy,...) v elektronickej forme na posielanie e-mailom alebo v podkladovom formáte určenom pre tlač.

Ďalšia služba

Reklamná grafika pre inzerciu, plagáty, billboardy


Inovatívne a kreatívne riešenia Vašich projektov