Grafické a internetové štúdio, Produktová fotografia, 3D panorámy

Grafický dizajn a reklamná grafika

Potrebujete vypracovať reklamný leták, katalóg produktov, dizajn webovej prezentácie, grafický návrh loga alebo vizitiek?

Ponúkame Vám širokú paletu grafických služieb nášho štúdia, z ktorých si určite vyberiete! Vďaka našim bohatým skúsenostiam, Vám vieme poskytnúť kvalitu, ktorá dokáže zaujať.

Produktová a reklamná fotografia

Chcete predať čo najväčšie množstvo svojich produktov a osloviť široké spektrum spotrebiteľov?

Základom kvalitnej prezentácie produktu je precízne vytvorená a priamo oslovujúca fotografia, ktorá dokonale vystihne jeho podstatu, tvary a detaily.

Webové stránky a špeciálne internetové aplikácie

Ako najlepšie začať propagáciu Vašej spoločnosti? Pomocou kvalitnej webovej stránky.

Ponúkame plnohodnotné riešenia, od jednoduchých web-vizitiek až po obsiahle portály a katalógy sortimentu. Samozrejmosťou je použitie najmodernejších dynamických prvkov.

Internetové obchody, e-shopy

Znížte si náklady Vášho obchodu na minimum a predávajte prostredníctvom e-shopu!

V súčasnosti je to pre ľudí stále obľúbený a pohodlný spôsob nakupovania, ktorý prináša radu výhod, ako pre Vás, tak aj pre zákazníkov. Ponúkame Vám systémy internetového obchodu so štandardnými, ale aj pokročilými marketingovými funkciami.

3D panorámy a virtuálne prehliadky

Potrebujete predstaviť ľuďom priestor, na ktorý obyčajné statické fotografie nestačia? Dovoľte im pozrieť sa naň z každého uhla pomocou 3D panorám!

Tento atraktívny spôsob vizualizácie zaujme návštevníkov Vašej webovej prezentácie oveľa viac, než bežné fotogalérie. Udržujte si krok pred konkurenciou tým, že o sebe prezradíte viac!

SEO optimalizácia

Mali ste už zle optimalizované stránky pre vyhľadávače ? Obávate sa nevalidného zdrojového kódu Vašich stránok?

U nás sa Vám to nemôže stať! Pri tvorbe akýchkoľvek webových stránok venujeme týmto aspektom zvlášť pozornosť, preto sa Vám do rúk dostane vždy zaručene kvalitný výsledok, s ktorým budete spokojní.

Kontaktujte nás

Napíšte nám na e-mailovú adresu:

Alebo nás kontaktujte telefonicky na:

  • +421 911 040 707

Referencie

www.bdsrent.sk
Prenájom kancelárskych priestorov v centre Považskej Bystrice.

www.oks-pm.com
Presná výroba a opracovanie povrchu.

www.wrent.sk
Baliaca a páskovacia technika, príslušenstvo a baliace materiály...

Ako pracujeme

Pri práci dbáme na svoje zásady a snažíme sa vyniknúť nielen kvalitne odvedenou prácou, ale aj prístupom k zákazníkom.

Tak ako každá spoločnosť, máme aj my svoje charakteristické vlastnosti, ktorými chceme vyniknúť pred konkurenciou.

Profil spoločnosti

Sme spoločnosť s dlhoročnými skúsenosťami v obore a chuťou vytvárať nové veci. Svojim klientom ponúkame komplexné služby v oblasti reklamy a prezentácie. Zaoberáme sa tvorbou reklamnej grafiky a dizajnu webových stránok. V ponuke grafických služieb nechýba ani produktová a reklamná fotografia, alebo spracovanie panoramatických snímok.

Naša činnosť sa sústreďuje aj na tvorbu webových stránok. Vieme zrealizovať akýkoľvek projekt, od jednoduchých web-vizitiek až po obsiahle portály s možnosťou zapracovania špeciálnych internetových aplikácii, 3D panorám a virtuálnych prehliadok. Našim cieľom je odovzdávať prácu, ktorá bude u Vašich návštevníkov vzbudzovať čo najlepší dojem a zároveň pôsobiť prívetivo a interaktívne.

Špecifickým odvetvím webových stránok sú internetové obchody (tzv. e-shopy), ktoré sa snažíme realizovať v dokonalom súlade týchto vlastností: jednoducho, efektívne a účelne.

V oblasti internetu je v súčasnosti veľmi žiadanou službou SEO optimalizácia webových stránok. My kladieme dôraz na tento fakt, už pri samotnom vzniku stránky, pretože neoptimalizovaný web pri dnešnom pretlaku na internete prakticky neexistuje.

Prečo práve my

Pri práci kladieme dôraz na precíznosť a každému projektu sa snažíme vdýchnuť známku výnimočnosti. Vďaka tomu sa Vám dostane do rúk výsledok, s ktorým budete nielen sami spokojní, ale taktiež bude pripravený plniť Vaše očakávania.

Veríme, že Vás osloví ponuka našich služieb a že svoj nový projekt zveríte práve do našich rúk. Aby ste príliš dlho neváhali, v oddelenej sekcií tejto prezentácie Vám prinášame pravidelne aktualizovaný zoznam realizovaných prác, ktoré by Vás mali presvedčiť, že my sme pre Vás tí praví a že s nami dosiahnete Vaše požadované ciele.

V prípade Vášho záujmu nás neváhajte kontaktovať.

Prezentujte sa 3D panorámou

Ak vlastníte reštauračné zariadenie, hotel, bar, klub alebo chcete zviditeľniť atraktívne miesta, kultúrne pamiatky, zábavné parky a nákupné centrá, je pre Vás 3D panoráma tou správnou voľbou!
Naše ukážky 3D panorám Vás o tom určite presvedčia.


Inovatívne a kreatívne riešenia Vašich projektov