Listové katalógy produktov alebo služieb, prospekty

Hľadáte kvalitné riešenie prezentácie Vášho portfólia formou listového katalógu alebo prospektu?

Naše pôsobenie v tejto oblasti tlačovín je naozaj široké ... od katalógov sortimentu spoločností, cez plnofarebné jedálne lístky reštauračných zariadení až po brožúrky pre turistické informačné kancelárie.

Našou cieľom je vytvoriť profesionálny grafický návrh, v ktorom Vaše portfólio dokonale vynikne, zdôraznia sa jeho charakteristické rysy a zároveň aby oslovení zákazníci po vizuálnej stránke nemali ani najmenšiu pochybnosť o Vami ponúkanom tovare alebo službe.

Obvykle sa kompozícia katalógu skladá s grafického návrhu obálky a návrhov tematicky oddelených šablón pre jednotlivé strany katalógu, ktoré naplníme dodaným obsahom.

Príprava katalógu si vyžaduje dodanie kvalitných podkladových materiálov, nielen zdrojových textov, ale aj fotografií vo vysokom rozlíšení.
V prípade, že máte problém s dodaním kvalitných fotografií, ponúkame Vám aj fotografické služby s profesionálnou technikou.

Po odsúhlasení vypracovanej grafiky pre tlač klientovi odporučíme aj najvhodnejší spôsob tlače a väzby finálneho katalógu.

Ďalšia služba

Produktová a reklamná fotografia


Inovatívne a kreatívne riešenia Vašich projektov